Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Brány a branky jsou vždy vstupem do vašeho domu. Vyrobíme pro vás elegantní a praktické řešení. Vjezdové brány vždy odpovídají motivům kovaných plotů.

Celkové sladění plotu a brány nebo branky je pro náš klíčové. Vyrobíme vše na míru a dle požadavku zákazníka.

Automatizované otevírání vjezdových bran je řešeno použitím specializovaných pohonů, které zajistí maximální komfort a jednoduchou obsluhu.

Naše brány se dokonale přizpůsobí Vašemu vjezdu a komunikaci. Zajistíme kompletní realizaci kovových bran všech typů. Od výroby, až po montáž u vašeho objektu. Vyrobíme brány křídlové, samonosné a brány pojezdové po kolejnici. Kromě vlastních kovářských prací na bráně nabízíme i napojení na automatické pohony.

Samonosné brány

  • Samonosné posuvné brány jsou nejoblíbenějším typem bran. Vyžadují jen minimální údržbu. Jedinou nevýhodou samonosných bran je jejich délka, kterou vyžadují při otevření průjezdu. Kvůli tomu nemohou být použity na pozemek, který má po stranách průjezdu příliš malý prostor - samonosná posuvná brána musí mít cca o 1/3 větší délku než je šířka průjezdu.

  •  Maximální doporučená šířka průjezdu je do 5 m, výška brány je do 2 m.

 

Pojezdové brány

  • Brány posuvné po kolejnici jsou alternativou v situaci, kde nemáme po straně průjezdu tolik místa, aby se dala použít brána samonosná. Další využití je v případě, že brána bude příliš těžká. Pojezdová brána jezdí po  zabetonované kolejnici. 
  • Maximální doporučená šířka průjezdu je do 5 m, výška brány je do 2 m.

 

Křídlové brány

  • Křídlové brány se nejčastěji skládají ze dvou křídel, bývají tedy označovány také jako dvoukřídlé brány. Jejich výhodou je možnost samostatného otevírání jednoho křídla. Používají se například tam, kde z prostorových důvodů nelze použít do boku posouvané pojezdové či samonosné brány. Průjezd musí být vodorovně a v místě, kam se otevírají křídla brány, nesmí terén stoupat. 
  • Maximální doporučená šířka průjezdu u dvoukřídlé brány je do 5 m, výška brány je do 2 m.

  • Maximální doporučená šířka průjezdu u jednokřídlé brány je do 3 m, výška brány je do 2 m.

       

Developed in conjunction with Ext-Joom.com