Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Ploty Design jsou precizním skloubením klasických tvarů kovaných plotů a moderních prvků. Chcete upoutat na první pohled, pak jsou pro vás vzory z řady Design jasnou volbou. Jedná se o nejnovější kategorii, která byla navržena pro ty zákazníky, jejichž představa o celkovém pojetí a zpracování kovaných plotu nebyla dostatečně naplněna ostatními nabízenými motivy.

Každý plot je vyroben z plné oceli a povrchově ošetřen tak, abychom mohli zaručit jeho vysokou kvalitu a odolnost vůči klimatickým změnám.  Všechny ploty ošetřujeme žárovým zinkováním

Každý vzor je možné dodat v různých variantách zpracování, druhu použitého materiálu i barevném provedení. Plot můžeme připravit také s patinou. Od nás získáte bezúdržbový plot na celý život. Rádi Vám poradíme s realizací a připravíme grafický návrh dle Vašich představ.

Ke každému plotu zajistíme výrobu jednokřídlé, dvoukřídlé nebo pojezdové brány, branky s pohonem a veškerého dalšího příslušenství. ve stejném designu.

Prohlídněte si námi nabízené vzory a vyberte si. Nabízíme 11 dekorativních motivů, které lze kombinovat a vytvářet dle přání zákazníka. Vzorky kovaných plotů si můžete prohlídnout osobně v naší výrobní hale v Praze – Radotín.

01 02 03
Design 01 Design 02 Design 03
04 05 06
Design 04 Design 05 Design 06
07 08 09
Design 07 Design 08 Design 09
10 11
Design 10 Design 11

Zaujala Vás naše nabídka kovaných plotů z řady Design a hledáte právě vy něco podobného? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře a rádi Vám pomůžeme.

Více informací můžete naleznout také na stránkách www.hefaistospraha.cz

Developed in conjunction with Ext-Joom.com