Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Ploty Exclusive jsou navrženy přesně tak, aby uspokojili přání těch nejnáročnějších zákazníků. Jsou elegantní kombinací kovaných plotů a umění našich kovářů. Ploty Exclusive obsahují velkou řadu zdobných prvků, které lze libovolně aplikovat na jakýkoliv typ umělecky kovaného plotu. Všechny prvky jsou ručně vyráběny našimi kováři.
Chcete mít opravdový originál? Vyjdeme Vám vstříc a navrhneme plot přesně podle vašich představ.

V řadě Exclusive neexistují hranice a přání zákazníka je vždy prvním kritériem při tvorbě konečné realizace. Každý prvek esteticky vyvážíme, aby podpořil celkový vzhled plotu. Nabízíme své dlouholeté zkušenosti při realizaci zdobných plotů po celé České republice i zahraničí.

Ke každému plotu zajistíme výrobu jednokřídlé, dvoukřídlé nebo pojezdové brány, branky s pohonem a veškerého dalšího příslušenstvím ve stejném motivu.

samonosna1

Bez_názvu.jpg

Každý plot je povrchově ošetřen žárovým zinkováním, abychom mohli zaručit jeho vysokou kvalitu a odolnost vůči klimatickým změnám. Od nás získáte bezúdržbový plot na celý život.

Každý vzor je možné dodat v různých variantách zpracování, druhu použitého materiálu i barevném provedení. Kované ploty z kvalitní plné oceli, je možné zkrášlit patinou ZDARMA. Rádi Vám poradíme s realizací a připravíme grafický návrh dle Vašich představ.

Dokážeme vytvořit i elegantní nerezové ploty, které okouzlí široké okolí vašeho domova.

Prohlídněte si námi realizované zakázky a seznamte se s uměním našich řemeslníků. Každý plot z řady Exclusive je originál a je vždy realizován dle vašeho přání. Popusťte uzdu své fantazie. 

Zaujala Vás naše nabídka kovaných plotů z řady Exclusive a hledáte právě vy něco podobného? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře a rádi Vám pomůžeme.

Více informací naleznete také na stránkách www.hefaistospraha.cz

Developed in conjunction with Ext-Joom.com