Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Naše společnost Hefaistos dokáže vyrobit kované ploty přesně dle vašich představ. Naší pracovníci současně zajistí kompletní výstavbu kovového plotu. Ploty Standard jsou kombinací jednoduchého designu a komplexní funkce. Odolnost a kvalita jsou na prvním místě. To vše v porovnání s kvalitou za rozumnou cenu.

Vybereme ten nejvhodnější materiál, který skvěle doplní vaší nemovitost a bude doplňovat vaší zahradu, okolí domu či sídla firmy. Vždy jsme připraveni konzultovat přání zákazníka a nabídnout kvalifikovanou radu.

AKCE POŠTOVNÍ SCHRÁNKA v hodnotě 1950 Kč ZDARMA!

Každý plot je vyroben z plné oceli a povrchově ošetřen žárovým zinkováním, abychom tak mohli zaručit jeho vysokou kvalitu a odolnost vůči klimatickým změnám. Od nás získáte bezúdržbový plot na celý život. Je možné jej dodat ve vybraném barevném provedení, které zaručí dvojí povrchovou ochranu s 10 letou zárukou.

Ke každému plotu zajistíme výrobu jednokřídlé, dvoukřídlé nebo pojezdové brány s pohonem a veškerého dalšího příslušenstvím ve stejném motivu.

Prohlídněte si námi nabízené vzory a vyberte si. Nabízíme 15 motivů, které lze kombinovat. Vše si můžete prohlídnout také osobně v naší výrobní hale v Praze – Radotín. Zde najdete veškeré příslušenství – kliky, zámky, schránky a mnoho dalšího. Přijďte nás navštívit.

motiv01a motiv06 motiv11
motiv 01 motiv 06 motiv 11
motiv02 motiv07 motiv12
motiv 02 motiv 07 motiv 12
motiv03 motiv08 motiv13
motiv 03 motiv 08 motiv 13
motiv04 motiv09 motiv14
motiv 04 motiv 09 motiv 14
motiv05 motiv10 motiv15
motiv 05 motiv 10 motiv 15


Rádi Vám poradíme s realizací a připravíme grafický návrh dle představ.

Pokud Vás zaujala naše nabídka bezúdržbových kovaných plotů a hledáte právě vy něco podobného? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře a rádi Vám pomůžeme. 

Více informací můžete naleznout také na webových stránkách www.hefaistospraha.cz

Developed in conjunction with Ext-Joom.com