Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Bezpečnost pro Vás i vaší rodinu. To je především funkce, kterou musí splňovat každé kvalitní zábradlí. My k tomu přidáváme styl a design. Naše zábradlí jsou nejen krásná, ale také dokonale stabilní. Přinesou Vám tolik potřebnou oporu po celý Váš život.

Realizujeme zábradlí pro interiér domu, bytu či kanceláře, specializujeme se na výrobu exteriérových zábradlí pro schodiště, balkóny, terasy, francouzská okna, domovní vstupy, chodníky a mnoho dalších. 

Nabízíme zábradlí jednoduché a elegantní, moderní a také exkluzivní. Je jen na Vás vybrat si to pravé pro vaší nemovitost. Rádi bezplatně poradíme a nabídneme konzultaci s kalkulací zdarma.
Realizace veškerých zábradlí provádíme v kombinací materiálů dle výběru zákazníka.

Materiál je vybírán s důrazem na vzhled a základní aspekty, které každé zábradlí musí splňovat – pevnost, stabilita a bezpečnost.
Naše zábradlí jsou vzdušná, kombinují ocel nebo nerez se sklem či dřevem a působí tak lehce a elegantně jak v interiéru, tak v exteriéru.

O naše zábradlí se můžete opravdu opřít.
Garantujeme vysokou kvalitu zpracování a maximální odolnost.

Prohlídněte si námi realizované druhy zábradlí a seznamte se s naší prací. Pokud Vás zaujala naše nabídka zábradlí a hledáte právě vy něco podobného? kontaktujte nás prostřednitvím formuláře a rádi Vám pomůžeme.

 

Developed in conjunction with Ext-Joom.com